Co kryje morze?


Co kryje morze?

Spoglądamy na morze, widzimy jego powierzchnię, ale co kryje się w głebinach? Dzięki wspaniałym ilustracjom Ainy Bestard i trzem szybkom dołączonym do książki możemy zanurzyć się w podwodnym świecie pełnym życia i niesamowitości.
Ta książka to wspaniała przygoda dla małych i dużych. Odkrywamy fascynujący świat, o którym tak naprawdę wciąż niewiele wiemy, gdyż prawdziwe głębiny wciąż pozostają niezbadane, a ich sekrety są dla nas wciąż niedostępne.Rozbudzając w dziecku ciekawość, rozbudzamy też jego zainteresowanie nauką. Nauka nie jest nudna, jest fascynująca! I również o tym jest ta książka - o fascynacji! Bo czym jest życie bez pasji? A nauka może stać się pasją. I "Co kryje morze?" tę pasję na pewno w dzieciach rozbudzi!


Ryby, ukwiały, kraby ukryte w roślinności, góry lodowe, żółwie, koniki morskie! Znajdź wszystkie ukryte stworzenia, spróbuj je nazwać. Godziny radosnych poszukiwań i wspaniała zabawa gwarantowane! I oczywiście wielka radość z poznawania tego, co ukryte przed naszym wzrokiem. 
Książka Ainy Bestard to także wstęp do lekcji ekologii. Ochrona wszystkich zbiorników wodnych i ekosystemów, szczególnie teraz, kiedy rafa koralowa umiera, jest niezmiernie istotna.

A teraz w Wydawnictwie Tatarak możliwość nabycia pakietu - obie książki z serii "Co kryje..?" w pakiecie!


Komentarze